Dział handlowy


Agata Czarnecka
Koordynator Działu Handlowego
Tel. kom: 781 860 024
e-mail: agata.czarnecka@diag.pl

Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. – Oddział Łódź
Kamila Bernaciak
Kierownik Działu Handlowego
Tel. kom: 663 681 673
e-mail: kamila.bernaciak@diag.pl

Tomasz Czarnecki
Przedstawiciel Medyczny
Tel. kom: 609 353 537
e-mail: tomasz.czarnecki@diag.pl

Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. – Oddział Warszawa, Województwo Świętokrzyskie, Województwo Lubelskie, Województwo Mazowieckie

Magdalena Słomińska
Przedstawiciel Medyczny
Tel. kom: 601 247 805
e-mail: magdalena.slominska@diag.pl

Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. – Oddział Warszawa, Województwo Warmińsko-Mazurskie, Województwo Podlaskie, Województwo Mazowieckie

Agnieszka Andrychiewicz
Przedstawiciel Medyczny
Tel. kom: 663 670 600
e-mail: agnieszka.andrychiewicz@diag.pl

Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. – Oddział Kraków
Anna Radziszowska
Sekretariat
Tel. kom: 511 023 424
e-mail: anna.radziszowska@diag.pl

Monika Romańska
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Tel. kom: 781 863 063
e-mail: monika.romanska@diag.pl

Diagnostyka Consilio spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań Sp. k.
Sylwia Czarnecka
Przedstawiciel Medyczny
Tel. kom: 695 240 149
e-mail: sylwia.czarnecka1@diag.pl